ZÁJEZDY

TRAJEKTY

Země

nerozhoduje

Dánsko

Estonsko

Faerské ostrovy

Finsko

Grónsko

Irsko

Island

Laponsko

Litva

Lotyšsko

Norsko

Norsko - Fjordy

Norsko - Lofoty

Pobaltí

Rusko

Skotsko

Špicberky

Švédsko

Andalusie

Arménie

Austrálie

Azory

Černá Hora

Česká Republika

Gruzie

Izrael

Japonsko

JAR

Kanada

Lisabon

Madeira

Mexiko

Nepál

Nový Zéland

Polsko

Portugalsko

Řím

Španělsko

USA


Typ zájezdu

Poznávací

Poznávací s turistikou

Pobytový s výlety

Zájezd 55+

Svět s průvodci Periscope

Eurovíkendy

Zimní

Individuální cesta

Odjezd od

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

leden

únor

březen

duben

květen

červen

červenec

srpen

září

říjen

listopad

prosinec

2016

2017

2018


Odjezd do

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

leden

únor

březen

duben

květen

červen

červenec

srpen

září

říjen

listopad

prosinec

2016

2017

2018


Typ ubytování

hotely a penziony

hostely

chaty a chatky

apartmány a motely

ve stanu

Doprava

letecky

autobusem

pololetecky

mikrobusem

lodí

vlastní

Odlet z letiště

Praha

Brno

Krakow

Berlín

Košice

Ostrava

Oslo

Bratislava

Vídeň

Německo - svoz z ČR zajištěn

Průvodce

Antonín Novák

Eva Učňová

Fero Michlík

Hana Kornecká

Hana Tomsová

Helena Křenková

Helena Slezáková

Irena Michalíková

Jan Sucharda

Jana Marečková

Jiří Provazník

Josef Hanibal

Josef Chodur

Josef Miškovský

Katarína Žatkuliaková

Kateřina Gajdová

Martin Skalský

Martina Kotoučová

Milada Zábršová

Milan Venhoda

Miroslav Koňařík

Monika Frolíková

Olga Žáková

Patrik Dekan

Pavel Kleisl

Petr Burian

Petr Slavík

Petra Ježková

René Bělohradský

Tereza Růžičková

Tomasz Kedzior

Tomáš Hájek

Tomáš Kubík

Valdemar Valdemarsson

Zdeňka Burianová

Zjednodušené vyhledáváníRozšířené vyhledávání zájezdů

Vyhledat zájezdy

CK Periscope Skandinávie - kontakt    CK Periscope Skandinávie - facebook     CK Periscope Skandinávie - skype    CK Periscope Skandinávie - youtube

tel.: 542 213 346

Vyhledat zájezdy

Vyhledané zájezdy

nový obrázeks doobsazením ubytování pro muže   

nový obrázeks doobsazením ubytování pro ženu   

zájezdy se slevouse slevou   

zájezdy last momentlast moment   

FJORDY 55+

Malebné fjordy, zelená údolí s atraktivními vodopády, ledovcové splazy, tradiční i nejmodernější architektura, propracovaná dopravní infrastruktura… To je jen malý výčet toho, čím vás ohromí Norsko, nejkrásnější země na světě!

Velkou výhodou je přímý let z Prahy do Bergenu na západ Norska.

Zájezd má charakteristiku „poznávací zájezd do Norska s turistikou“, nicméně terén plánovaných vycházek a túr zvládne každý. Lahůdkou je možnost účasti na ledovcové túře po ledovci Folgefonni, organizované místní agenturou (viz příplatky, viz info k zájezdu).

Náš nový zájezd vás zavede do oblasti, kde se úzké prsty fjordů zanořují do okolních hor a kde voda z nasycených říček skáče po skalách a kamenech v desítkách nádherných vodopádů. A kde se díky přílivu teplého vzduchu od Golfského proudu daří jabloním, třešním, malinám a jahodám, a díky rybám ve fjordech, řekách i jezerech též lidem. Seznámíme vás s dřívějším i současným životem této bohaté části Norska. 

UBYTOVÁNÍ je ve dvoulůžkových pokojích hostelů (WC a sprcha na chodbě). 


15. 8. - 19. 8. 2016
5 dnů

leteckysnídaně, hostel
odlet: Praha

od 19 900 Kč
volná místa

ISLAND S TURISTIKOU - SOPKY, VODOPÁDY A LEDOVCE

Zájezd je laděný podobně jako oblíbené turistické Vodopády a ledovce Norska. Kombinace letu na Island a plavby lodí zpět. Na zájezdu bude podávána polopenze z českých a místních surovin. Pro maximální komfort klientů bude zajištěno několik nocí na jednom místě, čímž odpadá nutnost každodenního stěhování. Na cestě spatříte největší přírodní zajímavosti ostrova a zájemci budou mít možnost si za příplatek vyzkoušet nenáročnou procházku v mačkách po ledovci či se proletět nad úchvatnou glaciální krajinou v blízkosti národního parku Skaftafell. V neposlední řadě je myšleno i na turisty, kteří se na několika túrách seznámí s unikátní přírodou, která po mnoho let dělá z Islandu jednu z nejžádanějších destinací evropského severu.


11. 8. - 21. 8. 2016
11 dnů

busleteckyloďpololeteckypolopenze, hostel
odlet: Berlín, Vídeň

vyprodáno

ISLAND VŠEMI SMYSLY

Zájezd nejen pro ty, kteří si oblíbili Island při předchozí návštěvě, ale i pro ty, kteří ho znají „jen“ z vyprávění přátel. Navštívíme některá méně známá, přesto atraktivní místa, kam se podívá jen málo turistů a kde je ještě Island „necivilizován“.

Hlavním lákadlem této části jsou tajemné severozápadní fjordy, poloostrov Snæfellsnes i vulkanicky aktivní souostroví Vestmannaeyjar. Díky islandskému terénnímu mikrobusu se dostaneme po nezpevněných cestách (včetně brodění řek) do liduprázdného islandského vnitrozemí.

Turisté i fotografové si užijí jak v barevných horách Landmannalaugar, tak při túře v zelené oáze Þórsmörk. Koupat se budeme jak v bazénech u ubytování, tak v přírodním termálu Hveravellir i v moderní Modré laguně.

Ubytování je zajištěno v turistických ubytovnách, penzionech a chatkách ve dvoulůžkových pokojích se snídaní. Během zájezdu jistě dvakrát oceníte, že  ubytování je dvě noci na stejném místě.

Odlet je z Prahy (s přestupem)!


1. 7. - 12. 7. 2017
12 dnů

leteckysnídaně, hostel
odlet: Praha

připravujeme

6. 7. - 17. 7. 2017
12 dnů

leteckysnídaně, hostel
odlet: Praha

připravujeme

ISLANDSKÁ MOZAIKA

Zájezd za poznáním nádherné severské krajiny ostrova ležícího těsně pod polárním kruhem. Čekají vás pohledy na horké prameny, gejzíry, činné sopky, rozlehlé ledovce a ledovcová jezera, vodopády, fjordy, lávová pole a spoustu dalších přírodních zajímavostí v několika národních parcích. Mimo jiné navštívíme i neprávem opomíjený poloostrov Snæfellsnes, vulkanicky aktivní souostroví Vestmannaeyjar s bohatým ptačím životem, nejmohutnější vodopád Evropy Dettifoss, ledovcovou lagunu Jökulsárlón a „duhové hory" Landmannalaugar. Největším lákadlem severní části ostrova je pozoruhodné okolí jezera Mývatn obklopené aktivními sopkami. Tento zájezd nadchne každého milovníka severu, protože ostrov i dnes přitahuje cizince svou drsně krásnou a téměř nedotčenou přírodou, umožňující oddech a dobití energie. Nabízíme zde jedno z nejpodrobnějších poznání Islandu. U vybraných termínů je možné připlatit si večeře podávané z autobusu.


4. 8. - 15. 8. 2016
12 dnů

leteckysnídaně, hostel
odlet: Berlín, Vídeň

vyprodáno

JEDINEČNÉ SCENERIE ISLANDU A GRÓNSKA

Tento unikátní poznávací zájezd na Island a do Grónska spojuje dvě atraktivní destinace severního Atlantiku.

Nejdříve zavítáme na ostrov ohně a ledu - Island, kde spatříme nejzajímavější přírodní scenérie včetně slavného Geysiru, národního parku Þingvellir s nejstarším parlamentem na světě (UNESCO) a početné vodopády jižního sopečného pobřeží.

Poté se nám otevře cesta na magický, majestátním ledovcem pokrytý, největší ostrov světa - Grónsko. Samotný přelet nad rozsáhlou arktickou pustinou je velkým zážitkem, který pak ještě umocní pobyt v nejnavštěvovanějším místě západní části ostrova, ve městě Ilulissat. Zde se nám naskytne podívaná na odlamující se kry z ledovce, které proplouvají přímo v zálivu u města - tento přírodní fenomén je právem zapsaný na seznamu UNESCO. V ceně zájezdu jsou nezapomenutelné plavby lodí mezi těmito ledovými giganty.


9. 8. - 17. 8. 2017
9 dnů

leteckysnídaně, chatka, hotel
odlet: Košice, Ostrava, Praha, Vídeň

od 103 000 Kč
volná místa

KRÁSA ISLANDSKÝCH KONÍ A POLÁRNÍ ZÁŘE

Využijte jedinečnou možnost navštívit Island za skvělou cenu!

Na Island se dostanete pohodlně a rychle letecky a při zpáteční cestě zažijete plavbu Atlantikem s několikahodinovou zastávkou na Faerských ostrovech.

Na Islandu vás čekají vycházky poblíž ledovců, početných vodopádů a horkých pramenů. Uvidíme činný gejzír Strokkur, ledovcovou lagunu Jökulsárlón, národní parky Þingvellir a Skaftafell, mnoho svérázných osad a zajímavostí podél okružní silnice č. 1. Vykoupeme se také v některém z mnoha zdejších termálních bazénů. Budete mít možnost projet se v sedlech jedinečných islandských koní a v neposlední řadě se vám naskytne šance spatřit úchvatný přírodní fenomén – polární záři.

Ubytování je zajištěno v hostelech ve vícelůžkových pokojích ve vlastních spacích pytlích včetně snídaně.


27. 8. - 4. 9. 2016
9 dnů

pololeteckysnídaně, hostel
odlet: Berlín

sleva 6000 Kč
již jen 4 dny
od 22 900 Kč
volná místa

LOFOTY A PŘÍRODA NA POLÁRNÍM KRUHU

Souostroví Lofoty (norsky Lofoten) je podle mnohých nejkrásnějším koutem celé Skandinávie. Láká zejména jedinečnou krajinou – horskými štíty, které rostou přímo z vody až do výšky jednoho kilometru a malebnými rybářskými vesničkami, ležícími pod těmito štíty.

Magická hranice polárního kruhu je cílem mnoha cestovatelů. Vyfotí se u cedule a jedou dále na sever. Kdyby věděli, o co přicházejí! Ne nadarmo je příroda této oblasti chráněna několika národními parky. Dostaneme se k ledovci, vodopádům a divokým řekám. Budeme vyhlížet stáda sobů a obdivovat arktickou flóru Junkerdalenu. Ochutnáme laponské speciality. 3 večeře jsou v ceně tohoto poznávacího zájezdu do Norska a lehkou turistikou.

Chodíte rádi na houby? Zde je nemusíte hledat, stačí sbírat!


11. 8. - 18. 8. 2016
8 dnů

leteckypolopenze, snídaně, večeře, hotel
odlet: Praha, Vídeň

vyprodáno

11. 8. - 18. 8. 2016
8 dnů

leteckypolopenze, snídaně, večeře, hotel
odlet: Praha, Vídeň

vyprodáno

LOSÍ A TROLÍ STEZKY

Pohodový zájezd pro široké spektrum klientů, náruživé turisty, fotografy nebo ty, kdo rádi sbírají lesní plody. Pohodu navodí pohodlná letecká doprava, malá skupina do 16 osob, 4 večeře a ubytování ve dvoulůžkových pokojích horské chaty nebo v našich stanech uprostřed panenské norské přírody téměř na konci civilizace. Po dosažení počtu 8 klientů jsou další lůžka ve  - 4 lůžkových chatách KEMP v pěkném kempu v oblasti (viz záložka popis ubytování). 

Program zájezdu je variabilní. Můžete se účastnit vypsaného programu, nebo se jen tak toulat hlubokými lesy a nerušeně relaxovat. V ceně jsou zahrnuty 4 večeře, které si připravíte sami z námi dodaných polotovarů. Vycházky uskutečníme v okolí místa pobytu a v krásném lesnatém okolí řeky Sjoa, na túry zajedeme do nejvyššího skandinávského pohoří Jotunheimen a do NP Rondane. Na celodenní výlet pojedeme k nejznámějšímu fjordu Norska – Geirangerfjordu.

Na vyžádání vám rádi připravíme speciální termín s průvodcem kdykoliv po celý rok (od 4 osob). Samozřejmostí je možnost zajištění ubytování, letenek a půjčení auta pro individuální zájemce. Informace na e-mailu: petrburi@gmail.com

Ve stejném místě pořádáme zájezd do zimního Norska Na běžkách za losy. Nenechte si ujít pohádkovou zimu v Norsku. Safari za losy uskutečníme pěšky, na sněžnicích (v místě jsou k dispozici) či na běžkách. Je zde i možnost sjezdového lyžování.


2. 8. - 9. 8. 2016
8 dnů

leteckyvečeře, chatka, stany
odlet: Praha

vyprodáno

14. 8. - 21. 8. 2016
8 dnů

leteckyvečeře, chatka, stany
odlet: Praha

od 20 900 Kč
volná místa

MADEIRA - turistika

Již sedmým rokem vás zveme na příjemný portugalský ostrov Madeira. Naše zájezdy jsou obohaceny o několikahodinové túry přírodou, podél levád a na nejvyšší vrchol Madeiry Pico Ruivo.

Garantujeme léty ověřený příjemný hotel s terasou v centru Funchalu a malé skupiny cestujících, maximálně 17 osob.

Během zájezdů můžete zažít atmosféru Atlantického festivalu (červen) nebo Festivalu vína (srpen).

V době zveřejnění termínu 24. 4. - 1. 5. 2017 je plánován přímý let, může být změněno na let s přestupem.


22. 8. - 29. 8. 2016
8 dnů

leteckysnídaně, hotel
odlet: Praha

vyprodáno

12. 9. - 19. 9. 2016
8 dnů

leteckysnídaně, hotel
odlet: Praha

vyprodáno

24. 4. - 1. 5. 2017
8 dnů

leteckysnídaně, hotel
odlet: Praha

sleva 6 %
zbývá 55 dnů
od 26 226 Kč
volná místa

NENÁROČNÉ TREKY VE FINSKÉM LAPONSKU

V období babího léta (raného podzimu), které se zde na severu nazývá ruska, je Laponsko nejkrásnější. Krajina hraje neuvěřitelnými barvami, dozrávají brusinky, všude je plno hub. Den je dosud delší než v Česku, turisté a komáři jsou již pryč a nastává období polární záře, kdy ji mohou vidět i ti, kteří se nechtějí vydat za polární kruh v zimě. 

Vychutnejte si rusku na nenáročném trekovém zájezdu do finského Laponska. Naším cílem bude největší finský národní park Lemmenjoki, nesoucí jméno podle zdejší zlatonosné řeky. Daleko od civilizace zde dodnes žijí zlatokopové, rýžují zlato s omezenými technickými prostředky a přenesou nás do atmosféry zlaté horečky před sto lety. Druhý trek povede nejpřísnější finskou rezervací, hlubokým kaňonem řeky Kevo.

Terén obou tras je zvlněný, ale bez větších převýšení. Díky možnosti uložení části věcí v Inari si vybavení, včetně vlastních stanů, poneseme vždy jen na 3 noci. Ve druhé části budeme mít zamluvené útulné samoobslužné sruby uprostřed divočiny pro vaření pod střechou a společné posezení.


14. 9. - 24. 9. 2016
11 dnů

leteckyvlastní, stany
odlet: Praha, Vídeň

vyprodáno

PŘÍRODOU SKOTSKA

Skotsko je populární destinací turistů z celého světa, proto jsme se rozhodli připravit zájezd také pro ty naše klienty, kteří na svých cestách upřednostňují pobyt v přírodě. Program je sestaven tak, abychom v každé oblasti strávili alespoň celý jeden den bez nutnosti dlouhých přejezdů na ubytování.

Budou se střídat lehčí a náročnější túry, chodit můžete jen s batůžkem. V programu sice uvádíme některé plánované trasy, naši zkušení průvodci se však mohou přímo na místě rozhodnout pro změnu a upravit náročnost trasy dle aktuálního stavu počasí i složení skupiny.

Budete mít možnost:

  • vystoupat na nejvyšší vrchol britských ostrovů Ben Nevis
  • poznáte Grampians Mountains, ostrov Skye i údolí Glen Coe
  • navštívíme také hrad Eilean Donan, palírnu whisky
  • a prohlédneme si centrum hlavního města Edinburghu

8. 8. - 14. 8. 2016
7 dnů

leteckysnídaně, vlastní, hostel
odlet: Praha

od 26 500 Kč
vyprodáno

8. 8. - 14. 8. 2016
7 dnů

leteckysnídaně, vlastní, hostel
odlet: Praha

vyprodáno

SEDM DIVŮ ISLANDU S TURISTIKOU

Pro milovníky Islandu, pěší turistiky nebo obojího jsme připravili zájezd, během něhož se podíváte na atraktivní místa islandského pobřeží, tajemného vnitrozemí a dvou poloostrovů, a dokonce poplujete na ostrov Heimaey, který je mimo jiné známý početnými ptačími koloniemi. Netradiční bude určitě návštěva hornatého poloostrova Snæfellsnes s majestátní sopkou Snæfell a oblíbeného výletního místa Islanďanů – zelené oázy Þórsmörk nacházející se mezi mohutnými ledovci. Pro vaše pohodlí budete dvakrát dvě noci ubytováni na jednom místě a na všech hostelech budou na pokojích k dispozici lůžkoviny. Náročnost turistiky není velká, přesto je počet hodin strávených chůzí v sopečné krajině daleko vyšší než u našeho nejprodávanějšího zájezdu Sedm divů Islandu. Odlet přímým letem z Německa.


6. 8. - 12. 8. 2016
7 dnů

leteckyvlastní, hostel
odlet: Berlín, Vídeň

vyprodáno

SEVERSKÁ ROMANCE

Poznávací zájezd s lehkou turistikou, jehož program každým rokem měníme, abychom uspokojili stálé návštěvníky Norska, ale aby si přitom přišli na své i ti, pro něž to bude první dovolená této výjimečné zemi. Poznejte krásu divoké krajiny plné fjordů a romantické vesničky jihozápadního pobřeží, kam se Norové jezdí v létě koupat! Největším tahákem trasy zájezdu je návštěva proslulé skalní plošiny Preikestolen (Kazatelna). Scenerie nad fjordem Lysefjorden patří bezesporu k těm nejúchvatnějším v Norsku. Během pohodového, více jak týdenního zájezdu též staneme pod mnoha hučícími vodopády, projdeme si dřevěné domy na nábřeží Bryggen (UNESCO) a rybí trh v centru královského města Bergenu. Nakonec se trajektem přeplavíme do Dánska, kde navštívíme národní park Thy. Návrat do Česka je možný letadlem nebo autobusem. 
V ceně zájezdu jsou snídaně, 3x večeře a ubytování ve dvoulůžkových pokojích v hotelech.


19. 8. - 27. 8. 2016
9 dnů

leteckypololeteckysnídaně, večeře, hotel
odlet: Praha

od 27 900 Kč
volná místa

SKOTSKO A ORKNEJSKÉ OSTROVY

Již podruhé jsme pro vás připravili zájezd zahrnující návštěvu Orknejských ostrovů. Během něj budete mít možnost vychutnat si jak pobyt v přírodě s mnoha procházkami a túrami, tak komfort hotelového ubytování a vynikající stravování.

Skotsko je zajímavá země, která vás jistě zaujme nejen svou nevšední krajinou. Tento poznávací zájezd vám umožní poznat jak historické památky, tak přírodní krásy Skotska. Zvolili jsme střední turistickou náročnost, takže ti nejzdatnější mohou vystoupat až na vrcholy Ben Nevis a Cairn Gorm. Zároveň i ti o něco méně fyzicky připravení budou mít možnost dojít na místa s krásnými výhledy. Podnikneme túry v Grampian Mountains, procházky po mořském pobřeží a v Edinburghu se můžeme vydat na vyhaslou sopku. Navštívíme nejzachovalejší evropskou neolitickou osadu, v palírně ochutnáme skotskou whisky, prohlédneme si královskou jachtu i jeden z nejmalebnějších skotských zámků.


18. 8. - 25. 8. 2016
8 dnů

leteckypolopenze, hotel
odlet: Praha

vyprodáno

ŠVÉDSKO - TREKING V NP SAREK

Zveme Vás na náročný trek do srdce švédského Laponska. Národní park Sarek je nejstarší NP Evropy. Je považován za poslední evropskou divočinu (250 km²), ale svou nedostupností, odlehlostí a rázem krajiny je unikátní i ve světovém měřítku. Společně s parky Stora Sjöfallets, Padjelanta a Rago tvoří i největší evropský komplex národních parků. Oblast je zapsána na seznamu UNESCO jako rezervace Laponia. V Sareku platí extrémně přísná pravidla ochrany přírody, která mimo jiné zakazují vybudování jakýchkoli cest, značení, infrastruktury (budeme se několikrát brodit), a proto se sem dostane jen minimum turistů. 

Jednu z cest do/z NP Sarek uskutečníme vrtulníkem - let vrtulníkem je v ceně. Vydáme se do centrálního Sareku, kde za příznivých podmínek vystoupíme na některé z atraktivních vrcholů, které jsou dostupné bez lezeckého a ledovcového vybavení (obvykle po suti).

Výprava do Sareku je považována za to nejdivočejší, co lze v Evropě podniknout. Přirovnat jej lze spíše k Aljašce, než k jakýmkoli jiným evropským pohořím. Charakteristická jsou zde údolí sevřená horskými masívy s velkými toky a močály. Nejznámějším z nich je delta řeky Rapaätno ústící do jezera Laitajaure s komplikovaným systémem jezer a ikonickým štítem Skierffe. Výhled ze Skierffe je považován za jeden z nejkrásnějších v Evropě. Přes jezero Laitajaure budeme veslovat a na Skierffe vystoupíme. Údolí Rapadalen je domovem největších losů, žijí zde i medvědi, rosomáci, rysi, polární lišky a samozřejmě všudypřítomní sobi (není součástí kratšího zájezdu od 18. 8.). 

Zájezd je vhodný pro všechny, kdo jsou zvyklí na pohyb a treky v horách. Je nutné kvalitní vybavení (pohory, goretexové kalhoty a bunda, kvalitní stan).


26. 8. - 9. 9. 2016
15 dnů

leteckyvlastní, stany
odlet: Praha

vyprodáno

TURISTIKA NA MALLORCE

FORMENTOR • POLLENSA • ALCUDIA • DEIA • SIERRA TRAMUNTANA • PORT POLLENSA • VALLDEMOSSA • SOLLER • FORNALUTX • PAGUERA • PALMA

Náročnost tras: lehká až středně lehká


8. 10. - 15. 10. 2016
8 dnů

leteckysnídaně, večeře, hotel
odlet: Bratislava

od 20 990 Kč
volná místa

VODOPÁDY A LEDOVCE NORSKA

Vydejte se na náš nejprodávanější poznávací zájezd s turistikou do Norska, jehož program vám umožní zhlédnout co nejvíce z přírodních krás Norska. Kromě vodopádů a ledovců nezapomeneme ani na další unikátní scenerie – fjordy. Dny s několikahodinovými túrami se střídají s kratšími vycházkami a s odpočinkovými poznávacími dny. Pokud toužíte po zdolávání vrcholů, zvolte o něco náročnější zájezd Návrat do Norska. Méně náročných zájezdů nabízíme celou řadu.

Ubytování je zajištěno v chatkách TURIST (spací pytle) v malých kempech, případně 1x v hostelu. Vybrané kempy patří dle našich zkušeností i reakcí klientů k nejkrásnějším, které v Norsku najdete! Ve třech kempech zůstaneme po dvě noci. Na všechny termíny vám zajistíme chutnou polopenzi. Při dokoupení lůžka v kajutě, které doporučujeme, si můžete vytvořit příjemný zájezd bez nočních přejezdů. 

Odlety z Prahy, Vídně nebo Krakowa nebo lety zpět na vyžádání (samostatně bez průvodce). 


4. 8. - 14. 8. 2016
11 dnů

buspolopenze, chatka
odjezd: Bratislava, Brno, Praha,

od 17 300 Kč
1 volné místo

18. 8. - 28. 8. 2016
11 dnů

buspolopenze, chatka
odjezd: Bratislava, Brno, Olomouc, Praha,

od 17 300 Kč
1 volné místo

PARTNEŘI

Ubytování na Šumavě:

Srub Javorná

Apartmány Šumava

Booking.com

Cestovní pojištění

Dovolená v ČR a SR

Hotovky.cz

Pojištění letenek

Norge.cz

Norské bundy

Sverige.cz

Klub islandských fanatiků

Skandinávský dům

Severská společnost

Jiří Kolbaba

NAVRCHOLU.cz

ZEMÉ

Norsko

Island

Švédsko

Finsko

Skotsko

Irsko

 

OBLASTI

Špicberky

Laponsko

Pobaltí

INDIVIDUÁLNÍ CESTY

LETECKY

Norsko

Island

Skotsko/Irsko

ostatní země

 

UBYTOVÁNÍ

Norsko

Island

ledové hotely

Skotsko/Irsko

Česko a Slovensko

ostatní země

KOMPLETNÍ NABÍDKA NAŠICH SLUŽEB

DOPRAVA

letenky

půjčení auta

trajektové lístky

 

UBYTOVÁNÍ

Norsko

Island

ledové hotely

jinde ve světě

v Česku

 

ZÁJEZDY

eurovíkendy

na přání

poznávací

pro seniory, 55+

partnerských CK

rybářské

svět s průvodci Periscope

turistické

zimní

 

PŘEDNÁŠKY

 

 

 

SLEVY

poskytované slevy

aktuální nabídka zlevněných zájezdů

KATALOGY

PDF ke stažení

zaslání poštou

tiskové opravy

ARCHIV ČLÁNKŮ

historie CK Periscope

články o Norsku

články o Islandu

PODPORUJTE S NÁMI

DEJME DĚTEM ŠANCI

nadaci Greenfinity

INFORMACE K ZÁJEZDŮM

turistická náročnost

cestovní pojištění

popis ubytování

odjezdy a svozy

přednášky k zájezdům

DOKUMENTY

pojištění proti úpadku

všeobecné smluvní podmínky

smlouva o zájezdu

PO ZÁJEZDU

dotazník

ohlasyKONTAKTY

Periscope Skandinávie, s.r.o.

Smetanova 9, 602 00 Brno

tel.: +420 542 213 346

e-mail: periscope@skandinavie.cz

skype: rezervace.periscope

fax: +420 542 213 347

TRAJEKTY

+420 542 213 349

trajekty@skandinavie.cz

UBYTOVÁNÍ

+420 542 213 348

ubytovani@skandinavie.cz