CK Periscope - logo
Vyhledat zájezd

Úvod » EGYPT

EGYPT

Vydejte se s námi do Egypta a nechte se oslnit korálovými útesy, užijte si pestrý podmořský svět Rudého moře, zažijte pravé pouštní dobrodružství, jízdu na velbloudech a čtyřkolkách a v neposlední řadě se ponořte do fascinujících dějin. Objevte faraóny, tajuplné pyramidy a gigantické monumenty.

Nabízíme Vám ubytování v oblasti Hurghada, které se rozprostírá na 30kilometrové písečné pláži s krásným koupáním. Dalším velmi oblíbeným místem pro strávení dovolené je 30 km jižně od Hurghady, letovisko Makadi Bay. Toto místo je potěšením pro surfaře a potápěče.

Nejmladším a současně nejnavštěvovanějším místem pro milovníky potápění a šnorchlování je letovisko Marsa Alam, na jehož pláže si Vás taktéž dovolujeme pozvat. Leží cca 250 km jižně od Hurghady v místě, kde se Arabská poušť setkává s Rudým mořem. Při pobřeží i na otevřeném moři se zde nachází velké množství korálových útesů lákajících k potápění a šnorchlování. Marsa Alam je komorním letoviskem pro klienty, kteří netouží po přeplněných hotelech a plážích. Dovolená zde se stane nezapomenutelným zážitkem.

Dovolená v Egyptě, to je teplé počasí po celý rok, čisté moře s korály vhodné zejména pro nadšené potápěče, golfová hřiště a aquaparky pro vyznavače aktivní dovolené.

NA ZÁJEZDY SE VZTAHUJE VĚRNOSTNÍ SLEVA PERISCOPE - formou poukazu 


PDF prohlížeč katalogu


KONTAKTY

Periscope travel s.r.o.

Smetanova 9, 602 00 Brno

tel.: +420 542 213 346

e-mail: periscope@periscope.cz

 

TRAJEKTY: tel: 542 213 349

e-mail: trajekty@skandinavie.cz

UBYTOVÁNÍ: tel.: 542 213 348

e-mail: ubytovani@skandinavie.cz

PŘEDNÁŠKY

 

Měna pro zobrazení cen

Zobrazit ceny v €

 

Smluvní prodejci

Vstup pro prodejce