CK Periscope - logo
Vyhledat zájezd

ZÁJEZDY

TRAJEKTY

Země

Azory

Dánsko

Estonsko

Faerské ostrovy

Finsko

Grónsko

Irsko

Island

Laponsko

Litva

Lotyšsko

Norsko

Norsko - fjordy

Norsko - Lofoty

Pobaltí

Shetlandy

Skotsko

Špicberky

Švédsko

Švédsko - Gotland

Wales

Albánie

Andalusie

Andorra

Azory

Bhútán

Bosna a Hercegovina

Černá Hora

Egypt

Francie

Gruzie

Indie

Itálie

Japonsko

JAR

Kanada

Kanárské ostrovy

Kostarika

Madeira

Maroko

Mexiko

Namibie

Německo

Nepál

Nový Zéland

Omán

Panama

Polsko

Portugalsko

Rakousko

Řecko

Španělsko

Švýcarsko

Thajsko

Turecko

USA

Uzbekistán

Velká Británie


Typ zájezdu

Poznávací

Poznávací s turistikou

Pobytový s výlety

Zájezd 55+

Svět s průvodci Periscope

Eurovíkendy

Zimní

Plavby

Odjezd od

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

leden

únor

březen

duben

květen

červen

červenec

srpen

září

říjen

listopad

prosinec

2024

2025

2026


Odjezd do

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

leden

únor

březen

duben

květen

červen

červenec

srpen

září

říjen

listopad

prosinec

2024

2025

2026


Typ ubytování

apartmány a motely

chaty a chatky

hostely

hotely a penziony

kajuta

Doprava

autobusem

letecky

mikrobusem

pololetecky

trajekt nebo plavba lodí

vlakem

Odlet z letiště

Brno

Ostrava

Praha

Vídeň

Průvodce

Aschermann Marek

Bacovský Václav

Beneš Radek

Bernardová Hana

Burianová Zdeňka

Dekan Patrik

Dvořák Marek

Frolíková Monika

Gajdová Kateřina

Hájek Tomáš

Hanibal Josef

Huleja Jan

Kalačová Helena

Komarovský Petr

Kornecká Hana

Kotoučová Martina

Kout Karel

Kučera Michal

Kuklová Monika

Michalíková Irena

Michlík František

Miškovský Josef

Nosek Lukáš

Procházková Milena

Šajnarová Lucie

Švec Michal

Tomsová Hana

Toperczerová Kateřina

Venhoda Milan

Vidimská Tereza

Vytečka Šedinová Petra

Zábršová Milada

Žáková Olga

Žatkuliaková Katarína

Zjednodušené vyhledáváníRozšířené vyhledávání zájezdů

VYHLEDAT ZÁJEZDY
KALENDÁRIUM ZÁJEZDŮ

CK Periscope Skandinávie - kontakt    CK Periscope Skandinávie - facebook     CK Periscope Skandinávie - skype    CK Periscope Skandinávie - youtube

tel.: 542 213 346

Chci dostávat informace

Vyhledat zájezdy

leteckypolopenzehotelNáročnost: modrá

SILVESTR NA AZORECH - oceán, termály a turistika

Poznávací s turistikou, Svět s průvodci Periscope, Zimní

 Hotel Verde Mar SPA - restaurace v hoteluPodmanivé jezero FurnasPark Terra NostraPozorování velryb a delfínůDivoké pobřeží ostrova Sao Miguel Kaldera Sete Cidades na ostrově Sao Miguel Hotel Verde Mar SPA - pláž Praia do Monte Verde před hotelemVila Franca do CampoPark Ribeira dos CaldeiroesVodopád Salto do PregoTermální koupaliště Caldeira Velha na ostrově Sao MiguelHotel Verde Mar SPA - pokoj s výhledem na oceánHotel Verde Mar SPA - krytý bazén Hotel Verde Mar SPA - venkovní bazénCentrální náměstí v Ponta Delgadě
KOMPLETNÍ FOTOGALERIE ZÁJEZDU

SILVESTR UPROSTŘED ATLANTIKU, EVROPSKÁ EXOTIKA, LUXUSNÍ HOTEL NA AZORECH, MENŠÍ SKUPINA.

Něco z Havaje, něco z Nového Zélandu, exotika a dobrodružství, ale přitom stále Evropa! Azorské ostrovy jsou nejzápadnější výspou Evropy, úžasný portugalský venkov. Čeká nás stále zelená krajina se spoustou exotických rostlin, tajemná sopečná jezera, termální koupele a všudypřítomné krávy spásající zdejší nevyčerpatelnou vegetaci. Budeme mít prostor pro nenáročnou turistiku v nitru zdejší nádherné přírody a oceán budeme mít stále na dohled. Ochutnáme také výbornou ostrovní kuchyni včetně proslulého cozida, které se vaří přímo v horké zemi. Klima je zde příznivé po celý rok a na přelomu roku nás pravděpodobně přivítají stálé teploty mezi 15 – 20 stupni.

Pro vstup do roku 2025 jsme pro Vás zajistili luxusní ubytování v nádherném prostředí přímo u oceánu! Navazujeme na úspěšné silvestrovské zájezdy z posledních dvou let, které svoji kapacitu naplnily již několik měsíců před koncem roku. Na ostrově Sao Miguel nám bude zázemím pětihvězdičkový hotel Verde Mar & SPA, jeden z nejlepších hotelů na Azorských ostrovech. Ubytování budete v pokojích s terasou či balkonem s výhledem na oceán, k dispozici budeme mít vnitřní i venkovní bazén a fitness. Přímo před hotelem se nachází krásná písečná pláž Praia do Monte Verde, ideální místo k procházkám za zvuků mořského příboje (průměrná teplota vody se v prosinci pohybuje kolem 18 stupňů). Do ceny dáváme výbornou polopenzi na Azorech včetně silvestrovské večeře. Každý den na Azorech pro Vás připravíme program v nádherné přírodě, ale stejně tak můžete některý den zůstat relaxovat v hotelu a vychutnat si i jeho okolí ve vlastním tempu.

Silvestr na Azorech je nádherný, krajina je svěže zelená se spoustou exotických rostlin a turistů je zde minimum! Pojeďte s Periscopem oslavit přelom roku ve velkém stylu na ostrov Sao Miguel uprostřed Atlantiku!


TERMÍNY ZÁJEZDŮ

TermínDélkaCenaNástupní místaPoznámkaRezervace
29. 12. - 5. 1. 2025 8 dnů0 Kč
POZOR - JDE JIŽ O DALŠÍ ROK! Můžete si u nás zcela nezávazně zaregistrovat svůj zájem - přes zelené tlačítko Nezávazně rezervuj.
připravujeme
cena i termín je orientační


NEZÁVAZNĚ REZERVUJ
Zobrazit ceny v €

CENA OBSAHUJE:

 • letenky Praha – Ponta Delgada (s přestupem) a zpět vč. let. tax
 • ubytování ve 2lůžkových pokojích s WC a sprchou: 1 noc ve 3* hotelu v Lisabonu (po cestě z Azorů) a 6 nocí v 5* hotelu na ostrově Sao Miguel
 • 6x snídaně (mimo 8. den)
 • 5x večeře o třech chodech na Azorech v hotelu bez nápojů + silvestrovská večeře
 • ochutnávka místní speciality cozido ve městě Furnas včetně vstupného na prohlídku místa, kde se v zemi vulkanickou párou ohřívají hrnce s tímto pokrmem
 • průvodce
 • dopravu podle programu mikrobusem nebo minivany
 • cestovní pojištění Uniqa K15S (mj. léčebné výlohy, storno zájezdu)

CENA NEOBSAHUJE:

 • vstupné (cca 30 EUR)
 • spropitné a další výše neuvedené služby

PŘÍPLATKY:

 • 1lůžkový pokoj: 9 500 Kč
 • příplatek č.1 (plavba za pozorováním delfínů a velryb): 1 800 Kč

SLEVY:

 • 2.5 % - věková sleva pro děti a mládež do 25 let a osoby starší 65 let; lze sčítat pouze s věrnostní slevou

POZNÁMKY:

 • Termín zájezdu může být posunut o 1 den, definitivní termín bude upřesněn nejpozději měsíc před zájezdem. Nocleh 1. den je možný v závislosti na aktuálním letovém řádu v Lisabonu.
 • Tento zájezd není vhodný pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace.

MINIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ VE SKUPINĚ: 12

PRŮVODCI:


Pořadatel zájezdu si vyhrazuje právo změnit průvodce zájezdu.Program
zájezdu
Info
k zájezdu
Náročnost
zájezdu
Popis
ubytování
Cestovní
pojištění
Cestovní a zdravotní
doklady

1. den: Odlet z Prahy přes Lisabon do Ponta Delgady na ostrov Sao Miguel, největší z Azorských ostrovů, ubytování na 6 nocí.

2. den: Prohlédneme si západní stranu ostrova, které dominuje sopečný masiv Sete Cidades. Po cestě se zastavíme na vyhlídce Vista do Rei, která nabízí jeden z nejkrásnějších panoramatických výhledů na ostrově na dvě jezera, modré a zelené, v obrovském sopečném kráteru s obvodem až 12 kilometrů a stěnami vysokými až 300 metrů. Pro zájemce bude možnost turistiky v této oblasti. Závěr dne strávíme v exotických lávových scenériích výběžku Ponta da Ferraria, kde lze pozorovat mohutný příboj a procházet se kolem oceánu a lávových skalisek.

3. den: Možnost cca 3hodinového lodního výletu za pozorováním velryb a delfínů. V oblasti Azorských ostrovů se vyskytují ve velkém množství a jedná se o jedno z nejlepších míst na světě na pozorování těchto mořských savců. Zastavíme se také v historickém centru největšího města ostrova Ponta Delgada (mj. s kostelem Sao Sebestiao, pevností Forte de Sao Brás nebo botanickou zahradou José do Canto). Na předměstí Ponta Delgady nahlédneme do skleníků, kde se pěstuje  ananas, kdysi výnosný produkt místního zemědělství a jeden ze symbolů ostrova. Nad městečkem Vila Franca do Campo se nachází poutní místo zasvěcené Panně Marii se svatyní a schodištěm s dekorativními dlaždicemi azulejos, odkud je nádherný rozhled do okolí

4. den: Zamíříme do Furnasu na břehu stejnojmenného sopečného jezera, lázeňského městečka proslulého fumarolami, horkými prameny a typickým pokrmem cozido (v ceně zájezdu), který se připravuje v hrnci zakopaném do země a ohřívaném vulkanickou párou. Cozido může být např. vydatným obědem. Ve městě se také nachází nejhezčí botanická zahrada na ostrově Terra Nostra, kde si budeme moci nejen prohlédnout ukázky místní vegetace, ale také se vykoupat v termálních lázních

5. den: Prozkoumáme severovýchod ostrova Sao Miguel. V parku Ribeira dos Caldeiroes se podíváme k vodopádu a stromovým kapradím. Vyhlídky na východním pobřeží Sao Miguelu patří mezi nejkrásnější na ostrově. Poté si vyšlápneme k vodopádu Salto do Prego, pod kterým se dá případně i zaplavat. Návrat na ubytování, silvestrovská atmosféra a oslavy přechodu do Nového roku.

6. denNový rok je možné strávit v pohodovém tempu v hotelu a v okolí. Prozkoumáte úzké uličky města Ribeira Grande, projdete se po místní písečné pláži za zvuků mohutného příboje a vychutnáte si relax v hotelovém bazénu nebo sauně. Pro ostatní připravíme možnost turistiky v nádherném prostředí v oblasti sopečného jezera Lagoa do Fogo.

7. den: Vyjedeme do chráněné přírodní rezervace Lagoa do Fogo (Ohnivé jezero), která je bezesporu jednou z největších přírodních atrakcí ostrova. Mystické jezero dlouhé 2 km vyplňuje dno vyhaslého kráteru a je obklopeno vysokými kopci s endemickou vegetací. Na Azorech najdeme také jediné čajové plantáže v Evropě, mezi kterými se můžeme projít po turistické stezce a také samozřejmě ochutnat místní produkci. Na závěr dne ochutnáme v likérce v Ribeira Grande některé ze zdejších proslulých likérů z exotického ovoce. Později odpoledne se přesuneme na letiště a odlet do Lisabonu, nocleh u letiště v Lisabonu.

8. den: Brzký ranní odlet z Lisabonu do Prahy.


Vytisknout stránku
Informujte přátele
Zanechte nám zprávu


KONTAKTY

Periscope travel s.r.o.

Smetanova 9, 602 00 Brno

tel.: +420 542 213 346

e-mail: periscope@periscope.cz

 

TRAJEKTY: tel: 542 213 349

e-mail: trajekty@skandinavie.cz

UBYTOVÁNÍ: tel.: 542 213 348

e-mail: ubytovani@skandinavie.cz

PŘEDNÁŠKY

 

Měna pro zobrazení cen

Zobrazit ceny v €

 

Smluvní prodejci

Vstup pro prodejce

Label

Label