CK Periscope - logo
Vyhledat zájezd

CK Periscope Skandinávie - kontakt    CK Periscope Skandinávie - facebook     CK Periscope Skandinávie - skype    CK Periscope Skandinávie - youtube

tel.: 542 213 346

Chci dostávat informace

SKOTSKO, GLEN COE, OSTROV SKYE

Okruh s ubytováním

Cuillin Hills na ostrově SkyeEdinburgh z Calton HilluSudy s whiskySkotský náhorní skotVýstup na Artušův trůn v záplavě hlodášůEilean Donan CastleDestilační kotle v palírně GlenfiddichHlavní edinburghská katedrála St. GillesOstrov SkyeForth Road Bridge
KOMPLETNÍ FOTOGALERIE

VHODNÉ PRO RODINU NEBO SKUPINU PŘÁTEL - až 7 OSOB V AUTĚ

Řidič - průvodce zajištěn.

Tento zájezd nabízí zajímavý program doplněný nenáročnými procházkami v přírodě a ubytování ve dvoulůžkových pokojích hotelů a penzionů se snídaní.

Každý jistě ocení výhody cestování v malé skupině, která s sebou přináší i jistou dávku flexibility programu dle počasí a fyzické zdatnosti účastníků.

Navštívíme ostrov Skye, který je vyhlášený svou zajímavou přírodou, stejně jako údolí Glen Coe a celá Skotská vysočina. Nebudeme se však obdivovat pouze přírodě, navštívíme mnoho zajímavých míst a památek. Nevynecháme ani ochutnávku v palírně skotské whisky a prohlídku historické části Edinburghu.


TermínDnůCena (Kč)Typ cenyPoznámkaRezervace
libovolný729 900cena za osobu při 7 platících osobáchCena bude na vyžádání aktualizována
 na vyžádání 


NEZÁVAZNĚ REZERVUJ

CENA OBSAHUJE:

  • letenky Praha – Edinburgh a zpět
  • trajekt na ostrov Skye
  • dopravu mikrobusem (řídí průvodce), včetně pohonných hmot a parkovného
  • 6x ubytování v hotelech a penzionech (2-3 lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 5x snídaně (mimo poslední den)
  • průvodce
  • cestovní pojištění UNIQA K7C včetně storna zájezdu a pojištění proti úpadku CK.

CENA NEOBSAHUJE:

  • další stravování, vstupné cca 50 GBP a další výše neuvedené služby.

POZNÁMKY:

Cena bude na vyžádání aktualizována
Program
zájezdu
Info
k zájezdu
Popis
ubytování
Vízové a zdravotní
požadavky

 

1. den: V dopoledních hodinách odlet z Prahy do Edinburghu. Po příletu se nejprve zastavíme ve středověkém městečku Stirling. Projdeme se v blízkosti hradu a navštívíme Holyroot Church. Poté se přesuneme do NP Trossachs a vydáme se na Conic Hill odkud se naskýtá krásný výhled na jezero Loch Lomond. Nebo možnost túru vynechat a jen se projít u jezera. 

2. den: Přes rozsáhlou oblast bažin a rašelinišť Rannoch Moor se vydáme do jednoho z nejkrásnějších údolí Skotska, Glen Coe. Podnikneme túru v pohoří Three Sisters. Navštívíme vyhlášenou místní restauraci Clachaig Inn a ubytujeme se.

3. den: Dopoledne se krátce zastavíme v Glenfinnanu, který je známý svým 300 metrů dlouhým železničním viaduktem. Přeplavíme se krátkým trajektem z Mallaig na ostrov Skye.  Navštívíme palírnu Talisker, kde ochutnáme místní whisky. Projdeme se a ubytujeme v malebném přístavu v Portree (2 noci).

4. den: Celý den strávíme na ostrově Skye. Projdeme se v oblasti Quirang, v Dunvegan si prohlédneme hrad, zahrady a vydáme se na projížďku na loďkách za tuleni. Návrat na ubytování v Portree.

5. den: Nejprve se zastavíme u jedné z nejznámějších skotských památek Eilean Donan Castle. Pak budeme pokračovat k nejproslulejšímu jezeru Skotska – Loch Ness. V městečku Fort Augustus si prohlédneme soustavu zdymadel. Zastavíme se u památníku ve Spean Bridge odkud bývá krásný výhled na horu Ben Nevis. Navštívíme nejvýše položenou palírnu Skotska v Dalwhinnie. Ubytování.

6. den: Dopoledne se zastavíme u katedrály v Dunkeldu a pak budeme pokračovat do Edinburghu. Cestou uvidíme známý most Forth Road Bridge (UNESCO). Nejprve si vyjdeme si na vyhlídkový kopec Calton Hill, nebo na Artušův trůn odkud budeme mít celé město jako na dlani. Celý zbytek dne budeme mít na prohlídkou Edinburghu. Projdeme ulicí Royal Mile, která se táhne od královské rezidence Holyroodhouse až k impozantnímu hradu. Prohlédneme si katedrálu St. Giles. Ve volném čase budete mít možnost povečeřet či posedět v některé z mnoha restaurací nebo pubů. 

7. den: V ranních hodinách transfer na letiště a odlet přímým letem do Prahy.


Vytisknout stránku
Informujte přátele
Zanechte nám zprávu


KONTAKTY

Periscope travel s.r.o.

Smetanova 9, 602 00 Brno

tel.: +420 542 213 346

e-mail: periscope@periscope.cz

 

TRAJEKTY: tel: 542 213 349

e-mail: trajekty@skandinavie.cz

UBYTOVÁNÍ: tel.: 542 213 348

e-mail: ubytovani@skandinavie.cz

PŘEDNÁŠKY

 

Měna pro zobrazení cen

Zobrazit ceny v €

 

Smluvní prodejci

Vstup pro prodejce

Label

Label